logo
Wyników: 242
MŁYNY I MŁYNKI DO PTS
WYKONUJEMY POD ZAMÓWIENIE MŁYNY DO MIELENIA TWORZYW SZTUCZNYCH O RÓŻNYCH MOCACH I WYDAJNOŚCIACH W ZALEŻNOŚCI OD ZAMÓWIENIA, GWARANCJA 12 MIESIECY , DOKUMENTACJA D.T.R.
http://www.multipino.pl/offer44396.html
MŁYN DO TWORZYW SZTUCZNYCH
WYKONUJEMY POD ZAMÓWIENIE MŁYNY I MŁYNKI DO MIELENIA TWORZYW SZTUCZNYCH , RÓŻNE MOCE I WYDAJNOSCI W ZALEŻNOŚCI OD ZAMÓWIENIA , GWARANCJA 12 MIESIĘCY , PEŁNA DOKUMENTACJA D.T.R.
http://www.multipino.pl/offer44390.html
MŁYNKI - MŁYNY DO MIELENIA TWORZYW - NOWE
WYKONUJEMY MŁYNY DO MIELENIA TWORZYW TWARDYCH O RÓŻNYCH MOCACH OD 6 DO 45 KW , Z CYKLONEM , ODPYLANIEM ORAZ BEZ WEDŁUG ŻYCZENIA KLIENTA , SPRAWDZONE W PRACY , SOLIDNE WYKONANIE , GWARANCJA 12 MIESIĘCY , DOKUMENTACJA , D.T.R. ( na zdjęciu młyn o mocy 22 kw ) .
http://www.multipino.pl/offer44336.html
MŁYNKI - MŁYNY DO MIELENIA TWORZYW - NOWE
WYKONUJEMY MŁYNY DO MIELENIA TWORZYW O RÓŻNYCH MOCACH OD 6 DO 45 KW , NOWE , SOLIDNE WYKONANIE , GWARANCJA 12 MIESIĘCY , DOKUMENTACJA , D.T.R. ( na zdjęciu młyn o mocy 22 kw ) .
http://www.multipino.pl/offer44331.html
MŁYNKI DO MIELENIA TWORZYW
WYKONUJEMY MŁYNKI DO MIELENIA TWORZYW , GWARANCJA , DOKUMENTACJA NA ZDJ MŁYNEK MOC 6 KW.
http://www.multipino.pl/offer44322.html
MŁYNY - MŁYNKI - NOWE - GWARANCJA
WYKONUJEMY MŁYNY O RÓŻNYCH MOCACH , WYDAJNE , SPRAWDZONE W PRACY , SOLIDNE WYKONANIE , GWARANCJA 12 MIESIĘCY , DOKUMENTACJA , D.T.R. ( na zdjęciu przykład młyna o mocy 22 kw ) .
http://www.multipino.pl/offer44306.html
MŁYNKI DO TWORZYW- NOWE , WYDAJNE
WYKONUJEMY MŁYNKI DO TWORZYW POD ZAMÓWIENIE , RÓŻNE MOCE I WYDAJNOŚCI , SOLIDNE WYKONANIE , SPRAWDZONE W PRACY , GWARANCJA , DOKUMENTACJA D.T.R. ::: KONKURENCYJNE CENY ::: NA ZDJ. MŁYNEK MOC 6 KW.
http://www.multipino.pl/offer44315.html
MŁYNY - MŁYNKI DO MIELENIA TWORZYW - NOWE
WYKONUJEMY MŁYNY DO MIELENIA TWORZYW , O RÓŻNYCH MOCACH , NOWE , SPRAWDZONE W PRACY , SOLIDNE WYKONANIE , GWARANCJA 12 MIESIĘCY , DOKUMENTACJA , D.T.R.
http://www.multipino.pl/offer44296.html
MŁYNY - MŁYNKI DO MIELENIA TWORZYW TWARDYCH
WYKONUJEMY MŁYNY DO MIELENIA TWORZYW TWARDYCH O RÓŻNYCH MOCACH , WYDAJNOŚCIACH , SPRAWDZONE W PRACY , GWARANCJA 12 MIESIĘCY , DOKUMENTACJA , D.T.R. ( na zdjęciu przykład młyna 22 kw - wlot na całą skrzynkę od piwa , wina ) .
http://www.multipino.pl/offer44281.html
MŁYNY - MŁYNKI DO MIELENIA TWORZYW
WYKONUJEMY MŁYNY DO MIELENIA TWORZYW O RÓŻNYCH MOCACH , WYDAJNE , SPRAWDZONE W PRACY , SOLIDNE WYKONANIE , DOKUMENTACJA D.T.R , GWARANCJA 12 MIESIĘCY . ( na zdjęciu młyn o mocy 22 kw ) .
http://www.multipino.pl/offer44276.html
MŁYNY - MŁYNKI DO MIELENIA TWORZYW - NOWE
WYKONUJEMY MŁYNY DO MIELENIA TWORZYW , O RÓŻNYCH MOCACH , NOWE , WYDAJNE , SPRAWDZONE W PRACY , DOKUMENTACJA , D.T.R , GWARANCJA 12 MIESIĘCY .
http://www.multipino.pl/offer44268.html
MŁYNY - MŁYNKI DO PTS . - NOWE
WYKONUJEMY MŁYNY DO PTS , O RÓŻNYCH MOCACH ,NOWE , WYDAJNE , SPRAWDZONE W PRACY , SOLIDNE WYKONANIE , GWARANCJA 12 MIESIĘCY , DOKUMENTACJA , D.T.R.
http://www.multipino.pl/offer44264.html
MŁYNY - MŁYNKI - NOWE - GWARANCJA
WYKONUJEMY MŁYNY DO PTS . O RÓŻNEJ MOCY , NOWE , SPRAWDZONE W PRACY , GWARANCJA 12 MIESIĘCY , DOKUMENTACJA , D.T.R.
http://www.multipino.pl/offer44255.html
MŁYNY - MŁYNKI - NOWE - GWARANCJA .
WYKONUJEMY MŁYNY DO MIELENIA TWORZYW O RÓŻNYCH MOCACH , NOWE , SPRAWDZONE W PRACY , GWARANCJA 12 MIESIĘCY , DOKUMENTACJA , D.T.R. ( na zdjęciu młyn o mocy 22 kw ) .
http://www.multipino.pl/offer44259.html
MŁYNY - MŁYNKI DO MIELENIA TWORZYW - NOWE
WYKONUJEMY MŁYNY DO MIELENIA TWORZYW TYPU TRYMET ,NOWE , WYDAJNE , SPRAWDZONE W PRACY , DOKUMENTACJA , D.T.R , GWARANCJA 12 MIESIĘCY .
http://www.multipino.pl/offer44244.html
Małe uniwersane młynki
Małe,kompaktowe,uniwersalne młynki .Idealne do recyklingu drobnych elementów z wtryskarek,profili,butelek, folii itp.Silnik główny 2,2 kW.Proponujemy w trzech wielkościach: --noże dług.150 ,250 i 350 mm.Spełniają standard "CE
http://www.multipino.pl/offer19167.html
MŁYNY - MŁYNKI DO MIELENIA TWORZYW - NOWE
WYKONUJEMY MŁYNY DO MIELENIA TWORZYW O RÓŻNYCH MOCACH , NOWE , WYDAJNE , SPRAWDZONE W PRACY , GWARANCJA 12 MIESIĘCY , DOKUMENTACJA , D.T.R.
http://www.multipino.pl/offer44238.html
piec do palenia kawy
Kupię piec do palenia kawy wsad 3-5 kg. oraz 2 młynki sklepowe do kawy i maszynę do pakowania próżniowego kawy.
http://www.multipino.pl/offer78723.html
MŁYNY - MŁYNKI - NOWE - GWARANCJA .
WYKONUJEMY MŁYNKI DO PTS , O RÓŻNYCH MOCACH , NOWE , WYDAJNE , SPRAWDZONE W PRACY , SOLIDNE WYKONANIE , GWARANCJA 12 MIESIĘCY , DOKUMENTACJA , D.T.R. NA ZDJĘCIU MŁYNEK O MOCY 22 KW = 12000 ZŁ . NETTO .
http://www.multipino.pl/offer44203.html
MŁYNY - MŁYNKI DO PTS . NOWE - GWARANCJA
WYKONUJEMY MŁYNKI DO MIELENIA TWORZYW , O RÓŻNYCH MOCACH , NOWE , WYDAJNE , SPRAWDZONE W PRACY , GWARANCJA 12 MIESIĘCY , DOKUMENTACJA , D.T.R.
http://www.multipino.pl/offer44198.html
Wyników: 242