logo
Wyników: 36
SPRZEDAM kołdry antyalergiczne
Kołdry antyalergiczne poliestrowe i silikonowe. Pikowane . DOSTAWA NA MIEJSCE.
http://www.multipino.pl/offer193365.html
śpiworki dziecięce rozmiary 60,70,80
śpiworki bawełniane,ocieplane włókniną pikowane
http://www.multipino.pl/offer316321.html
Tkaniny obiciowe i tapicerskie
Wyprzedaż tkanin tapicerskich i obiciowych. Niskie ceny !! Podszewki pikowane z włókniną.
http://www.multipino.pl/offer316672.html
Tkaniny obiciowe - niskie ceny
Wyprzedaż tkanin obiciowych , tapicerskich po atrakcyjnych cenach. Laminowanie oraz pikowanie tkanin i dzianin. Sprzedaż czarnej podszewki pikowane j z ocieplaczem.
http://www.multipino.pl/offer173930.html
Podszewka pikowana
Prowadzimy sprzedaż podszewki pikowane j z cieplaczem - niskie ceny !!!
http://www.multipino.pl/offer151588.html
SPRZEDAM KOŁDRY OD 155/200 DO 220/200
Kołdry antyalergiczne poliestrowe i silikonowe. Pikowane .Grubość Kołdry Około 400 mm. DOSTAWA NA MIEJSCE.
http://www.multipino.pl/offer324030.html
But elektryczny BE-1 be-1
But elektryczny - przyrząd grzejny służący do ogrzania stóp. Właściwości: - But składa się z pokrowca pikowane go ocieplaczem, w którym umieszczony jest wkład grzejny, przełącznik mocy i przewody zasilające. - Pięciopołożeniowy przełącznik mocy umożliwia regulowanie temperatury, a w skrajnych położeniach całkowicie wyłącza prąd. Zastosowanie: - Elektryczny but to wysokiej jakości wyrób...
http://www.multipino.pl/offer329309.html
TKANINY PIKOWANE pikówka kółeczka
Oferujemy Państwu tkaninę pikowaną, w różnych wzorach i kolorach. Istnieje możliwość tworzenia własnych wzorów i własnego-innego niż oferowany przez naszą firmę koloru.Nasza pikówka ze względu na swą delikatność i miękką strukture, nadają się doskonale na odzież dziecięcą.
http://www.multipino.pl/offer331091.html
TKANINY PIKOWANE pikówka romby
Oferujemy Państwu tkaninę pikowaną, w różnych wzorach i kolorach.Istnieje możliwość tworzenia własnych wzorów i własnego-innego niż oferowany przez naszą firmę koloru.Nasza pikówka ze względu na swą delikatność i miękką strukture, nadają się doskonale na odzież dziecięcą.
http://www.multipino.pl/offer331092.html
TKANINY PIKOWANE pikówka wzory
Oferujemy Państwu tkaninę pikowaną, w różnych wzorach i kolorach.Istnieje możliwość tworzenia własnych wzorów i własnego-innego niż oferowany przez naszą firmę koloru.Nasza pikówka ze względu na swą delikatność i miękką strukture, nadają się doskonale na odzież dziecięcą.
http://www.multipino.pl/offer331093.html
TKANINY PIKOWANE Pikówka kolorowe nitki
PIKÓWKA KOLOROWE NITKI to połączenie bardzo miękkich i delikatnych materiałów z ciekawymi i niebanalnymi wzorami.Kolorowe nitki użyte do produkcji nadają niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru pikówce. Możliwe tworzenie własnych kompozycji kolorystycznych.
http://www.multipino.pl/offer331094.html
Włóknina nowej generacji
Producent oferuje włókniny o gramaturach: 100 - 1000g/m2 w szerokości: 2 m Zastosowanie: - meble tapicerowane - meble ogrodowe - wkłady materacowe - wkłady pikowane - ocieplacz - wkłady izolacyjne, filtracyjne
http://www.multipino.pl/offer2161.html
Włokninę nowej generacji
poducent oferuje włókniny o gramaturach: 100 - 1000g/m2 w szerokości: 2 m Zastosowanie: - meble tapicerowane - meble ogrodowe - wkłady materacowe - wkłady pikowane - ocieplacz - wkłady izolacyjne, filtracyjne
http://www.multipino.pl/offer113319.html
Kutrki pikowane z tkaniny włoskiej!!! 450 sztuk!!!
Sprzedam kurtki pikowane wełną z impregnowanej tkaniny włoskiej. 2 modele, conajmniej 3 kolory w każdym z nich oraz 4 rodzaje haftu tworzą niepowtarzalną kolekcję. Szczegóły i fotki wysyłam na maila.
http://www.multipino.pl/offer115413.html
WYPRZEDAŻ KURTEK ZIMOWYCH!!!
Wyprzedaż kurtek zimowych męskich OE-3849, pikowane poprzecznie, ocieplane, puchowe, w kombinacji kolorystycznej, w rozm M-XXL, pakowane po 24 szt w kartonie, 1 karton-mix kolor,odpowiednio mix rozmiar, 2 zewnętrzne kieszenie, kaptur odpinany na zamek, regulacja kaptura i dołu kurtki stoperami, bardzo dobrze odszyte, ciekawa kolorystyka, rewelacyjne ceny. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych...
http://www.multipino.pl/offer117319.html
...:::Kupię tanie KAMIZELKI PIKOWANE :::...
Kupię tanie kamizelki pikowane , męskie, damskie i dzieciece, "chodliwe" i ladne kolory.
http://www.multipino.pl/offer118534.html
Wyników: 36