logo
Wyników: 44290
pompy ciśnienia do elektro-freeze-twarde lody
pos iadam pompy ciśnieniowe do maszyn elektro-freeze,taylor,niezbędne do przeróbki na lody twarde. pompy ciche ,bezolejowe,dwutłokowe,o w wydajności do 100 l/min,cena 700zł-do uzgodnienia
http://www.multipino.pl/offer12854.html
Tanio, profesjonalnie i szybko - formy wtryskowe! Wykonamy wykrojniki, tłoczniki.
Zaprojektujemy i wykonamy wykrojniki,tłoczniki,giętaki do metalu . Formy wtryskowe i rozdmuchowe do PTS oraz formy wulkanizacyjne do gumy . Pełna dokumentacja . Przyjmiemy zlecenia na usługi wtrysku na formach własnych i powierzonych . Pos iadamy długoletnie doświadczenie (od 1964r) i wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą . Zapewniamy obsługę logistyczną . Zapraszamy do współpracy . Sprawdż nas !!!
http://www.multipino.pl/offer22135.html
Profesjonalnie, szybko, tanio - usługi wtrysku! Wykonamy wykrojniki, tłoczniki.
Zaprojektujemy i wykonamy wykrojniki,tłoczniki,giętaki do metalu . Formy wtryskowe i rozdmuchowe do PTS oraz formy wulkanizacyjne do gumy . Pełna dokumentacja . Przyjmiemy zlecenia na usługi wtrysku na formach własnych i powierzonych . Pos iadamy długoletnie doświadczenie (od 1964r) i wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą . Zapewniamy obsługę logistyczną . Zapraszamy do współpracy . Sprawdż nas !!!
http://www.multipino.pl/offer22136.html
Łubianki, skrzyneczki, pojemniki, pudełka itp.wykonam. Formy wtryskowe i rozdmuchowe do PTS oraz formy wulkanizacyjne do gumy.
... Formy wtryskowe i rozdmuchowe do PTS oraz formy wulkanizacyjne do gumy . Pełna dokumentacja . Przyjmiemy zlecenia na usługi wtrysku na formach własnych i powierzonych . Pos iadamy długoletnie doświadczenie (od 1964r) i wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą . Zapewniamy obsługę logistyczną . Zapraszamy do współpracy . Sprawdż nas !!!
http://www.multipino.pl/offer22137.html
Pos zukuje handlowca, sprzedaż przemiałów
Pos zukuje osobe ktora zajmie sie sprzedaza przemialów za 3% prowizja.
http://www.multipino.pl/offer27236.html
Kupię odpady LLDPE. LDPE, HDPE, PP
Kupie odpady LLDPE LDPE, HDPE, PP w keżdej pos taci, pos iadam zezwolenie
http://www.multipino.pl/offer33301.html
Kupię odpadowe butelki PET
Kupie każde ilości odpadowych butelek PET,pos ortowane,sprasowane,płacę gotówką!!!!
http://www.multipino.pl/offer37159.html
Kupię butelki PET oraz folię odpadową, LDPE, PE, Stretch
KUPIĘ KAŻDĄ ILOŚĆ ODPADOWYCH BUTELEK PET ZBELOWANYCH,POS EGREGOWANYCH NA KOLORY JAK I MIX ORAZ ODPADOWĄ FOLIĘ MIX BEZBARWNĄ CZYLI LDPE,STRECH,PE-WSZYSTKO W JEDNEJ BELI.
http://www.multipino.pl/offer37161.html
folię kupię i butelki pet
Kupię każdą ilość odpadowych butelek PET,pos ortowane na kolory lub mix,zbelowane,płacę gotówką oraz folie pe bezbarwną,zbelowana,kazde ilości.
http://www.multipino.pl/offer37162.html
Sprzedam najprawdopodobniej Poliester tkanine
W pos taci tkaniny na rolkach około 40 ton czyste pod pos tacią Tak jak namioty reklamowe różnych browarów taka zadruowana tkanina zainteresowanych proszę o kontakt z podaniem ceny zakupu powtarrzalne ilości gotówka i własny transport.
http://www.multipino.pl/offer55468.html
PŁYTY FOTOPOLIMEROWE
SPRZEDAMY PŁYTY FOTOPOLIMEROWE 114 GR.762X1016 FIRMY BASF CENA SZT.170 ZŁ+ VAT.POS AIADAMY 2 OPAK
http://www.multipino.pl/offer66944.html
POS ZUKUJĘ FOLII PE
POS ZUKUJĘ FOLII PE NA ROLACH MOŻE BYĆ ZBELOWANA ,NAWIĄŻĘ STAŁĄ WSPÓŁPRACĘ
http://www.multipino.pl/offer67003.html
MASZYNKA DO KOŃCÓWEK TULEJKOWYCH
Maszynka do zaciskania końcówek tulejkowych na kablu. Maszynka jest używana ale w bardzo dobrym stanie. ATRAKCYJNA CENA! Mogę dostarczać końcówki na roli do tej maszyny po bardzo niskich cenach. Pos iadam również wiele innych maszyn do obróbki przewodów i kabli.
http://www.multipino.pl/offer105608.html
wyginarka do profili, rur i płaskowników
Nowa maszyna dla producentów ogrodzeń, mebli, reklam. Wyginarka pos iada przesów mechaniczny i siłownik hydrauliczny, który odkształca przesuwany materiał. W zależności od zastosowanych tulei, można wyginać łuki z kształtowników o przekroju prostokątnym i kwadratowym, rur, kątowników i płaskowników "na sztorc". W sprzedaży mamy również skręcarkę do prętów kwadratowych z przystawkami do wykonywania koszyczków,...
http://www.multipino.pl/offer110478.html
HALKA DO SUKNI ŚLUBNEJ
Pos zukuję halki do sukni ślubnej z trenem, prosze o oferty
http://www.multipino.pl/offer121437.html
IMPORT - dobra jakość, niska cena-BIELIZNA-wysyłka
Pos iadamy szeroki asortyment bielizny damskiej,męskiej oraz dziecięcej w atrakcyjnych cenach. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zainteresowanym ofertę przesyłamy mailem.
http://www.multipino.pl/offer125189.html
Wózek widłowy still 70-30
Pos zukuję wózka widłowego still 70-30, nowego. Zainteresowanych przoszę o przesyłanie ofert na adres: Katarzyna Bilska Polfrost Internationale Spedition Sp z o.o. Ul.Tyniecka 27/2 02-615 Warszawa
http://www.multipino.pl/offer128816.html
SPECJALISTA DS. CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI
pos zukujemy do biura handlowego w Katowicach specjalistów ds. chłodnictwa i klimatyzacji
http://www.multipino.pl/offer207893.html
Wtryskarka FO 1400/330b
Pos iadamy do sprzedaży: Wtryskarka PONAR ŻYWIEC 1400/330b, rok prod. 1992, stan b.dobry, w użytkowaniu do kwietnia 2005 r. Zdjęcia dostarczymy na życzenie.
http://www.multipino.pl/offer26784.html
SUPER PROPOZYCJA- POS ZUKUJEMY DOSTAWCOW
POS IADAMY MIEJSCE NA HURTOWNIE, PRZEDSTAWICIELSTWO- DYSTRYBUCJE WSZELKICH TOWAROW- INTERESUJE NAS GŁOWNIE POLIETYLEN FOLIOWY, JEGO PRZEMIAŁY I INNE TOWARY. JESTESMY PRZY GŁOWNEJ DRODZE BARTOSZYCE - KĘTRZYN , MAMY WSZYSTKO DO MAGAZYNOWANIA I DYSTRYBUCJI-BIURA, MAGAZYNY, PLACE UTWARDZONE-DOZOROWANE,WOZEK WIDŁOWY I POTENCJALNY RYNEK NA OKOŁO 500 ton polietylenow i pochodnych w skali miesiaca. towary...
http://www.multipino.pl/offer54788.html
Wyników: 44290