logo
Wyników: 45400
PALETY jednorazowe,nietypowe,inne
Pos iadam palety jednorazowe o wymiarze 1200 x 1000.Trzy listwy spodnie 50 x 65 x 1000.Deska wierzchnia 25 lub 32 . Cena od 9 zł netto loko zakład Libiąż. Paleta wytrzymała. Robimy też inne palety.
http://www.multipino.pl/offer52792.html
Korale plastikowe
Pos zukuję wykonawcy, który podejmie się wykonania plastikowych korali o średnicy 1,5- 2,0 cm. Kolory: czerwony, żółty, zielony, niebieski lub różowy. Mogą być przeźroczyste. Kształ do uzgodnienia.
http://www.multipino.pl/offer53588.html
KUPIE ODPADY TWORZYW TECHNICZNYCH
kupie pmma pom pc ps pa pod kazda pos tacia za gotówke mam transport kpo
http://www.multipino.pl/offer55827.html
butelki pet
pos egregowane butelki pet zbelowane ,belka ok 200 kg
http://www.multipino.pl/offer57835.html
Drukarnia ROLOWA-HEATSET
Oferujemy druk z roli w technic heatsetu. Pos iadamy studio CTP. Linie do oprawy zeszytowej. Nasze atuty to: elastyczność, krótkie terminy realizacji, b.dobra jakość druku.
http://www.multipino.pl/offer65752.html
Kupie tekture falista
Pos zukujemy dostawcow tekrury falistej. Tylko powazne oferty.
http://www.multipino.pl/offer78789.html
Kupie folie PE stretch
Pos zukujemy dostawcow folii stretch PE. Tylko powazne oferty.
http://www.multipino.pl/offer78790.html
WORECZKI FOLIOWE DLA PIEKARNI, CUKIERNI i nie tylk
Produkujemy woreczki foliowe do pakowania pieczywa ,wyrobów cukierniczych, warzyw, owoców, z możliwością indywidualnego nadruku. Woreczki możemy wykonać w wersji do pakowania rozdmuchowego. Pos iadamy wszystkie atesty dopuszczające kontakt z żywnością. Zapraszamy do współpracy. Dostawa do Warszawy i okolic – gratis.
http://www.multipino.pl/offer81414.html
Piec przepychowy
Pos zukuję pieca przepychowego elektrycznego do obróbki cieplnej metali. Zakres temperaturowy do 1100 st. C Wymiary orientacyjne komory 600x600x2500
http://www.multipino.pl/offer91488.html
Spawarka inwertorowa MMA - 160A/230V
Sprzedam NOWE urządzenie do spawania elektrodami otulonymi w śr. 2,0 - 3,25, zasilane 230V z kablami 4mb. Urządzenie pos iada 24mc gwarancji.
http://www.multipino.pl/offer104798.html
Zajmę się dzieckiem w okresie wakacyjnym..
Podejmę sie opieki nad dzieckiem(wiek 1-6lat) w każdy weekend oraz w tygdniu w godz.8-16 LIPIEC i SIERPIEŃ.Mam 17 lat i pos iadam doświadczenie w opiece nad maluchami.Jestem osobą odpowiedzialną i bez nałogów.Chciałabym pomóc i umilić czas Państwa dziecku,a jednocześnie zarobić troszkę grosza na własne wydatki :-)
http://www.multipino.pl/offer119314.html
Aksamit
Pos zukiwany aksamit, kawałki minimum 2mb, kolory - czerń, czerwień, brąz, niebieski, miodowy, zielony.
http://www.multipino.pl/offer119351.html
Nawiąże współpracę
Firma pos zukuje odbiorców odzieży damskiej i młodzieżowej z dzianiny
http://www.multipino.pl/offer123165.html
ZLECENIA SZYCIA TKANINA -DZIANINA
Pos zukujemy firm z terenu całej Polski do realizacji przerobu w tkaninie i dzianinie. Szcegoły w ofercie
http://www.multipino.pl/offer125233.html
sprzedam cielki od 80 do 130 kg
pos iedam cielki do sprzedaży prosze o wysłanie ofert
http://www.multipino.pl/offer52319.html
WÓZKI BRAMOWE
Mamy przyjemność zaproponować Państwu współpracę w zakresie dostaw wózków bramowych. Pos iadamy w swojej ofercie wózki metalowe z rolkami z tworzywa sztucznego i rolkami metalowymi. Poniżej przedstawiamy wszystkie typy oraz cennik. Ceny uzależnione od wielkości zamówienia. Załączamy przykładowe zdjęcia wózków. Proponujemy również projektowanie wózków według Państwa propozycji.
http://www.multipino.pl/offer111340.html
WÓZKI BRAMOWE
Mamy przyjemność zaproponować Państwu współpracę w zakresie dostaw wózków bramowych. Pos iadamy w swojej ofercie wózki metalowe z rolkami z tworzywa sztucznego i rolkami metalowymi. Poniżej przedstawiamy wszystkie typy oraz cennik. Ceny uzależnione od wielkości zamówienia. Załączamy przykładowe zdjęcia wózków. Proponujemy również projektowanie wózków według Państwa propozycji. W przypadku...
http://www.multipino.pl/offer111341.html
ZGRZEWARKA FOLIARKA DIBIPACK 4255 TERMOOBKURCZANIE
Używana zgrzewarka kątowa z termoobkurczaniem(foliarke) - kloszowa Dibipack 4255 . Bardzo dobry stan. Zaawansowany system maszyn kloszowych, pozwalający na pakowanie produktów o większych gabarytach i w spos ób bardziej wydajny. Maszyna pos iada możliwość regulacji czasu zgrzewania oraz temperatury na grzałkach, możliwość obkurczania folii PCV oraz folii poliolefinowych
http://www.multipino.pl/offer69418.html
Pianka PE i uszczelnienia z pianki
Oferujemy piankę PE o różnej gęstości i grubości, powlekaną i nie powlekaną, zarówno w pos taci taśmy, jak też gotowych wkładek uszczelniających. Zastosowanie: uszczelnienie zakrętek do pojemników dla przemysłów: spożywczego, farmaceutycznego, kosmetycznego, chemicznegi i itp. Wieloletnie doświadczenie - doradztwo.
http://www.multipino.pl/offer80166.html
Tokarka kłowa uniwersalna TUE 40 1994 r
Kupię-tabliczki z nomogramami : doboru parametrów obrotów wrzeciona, parametrów skrawania, ,gwintów i pos uwów, ustawienia dźwigni oraz wszystkie inne do tego typu obrabiarki do zamocowania na niej.
http://www.multipino.pl/offer91525.html
Wyników: 45400