logo
Wyników: 49366
Spawarka tig ac/dc Esab Aristotig DTD 250A
Używana spawarka tig ac/dc Esab Aristotig DTD250A ac/dc. Maszyna 2-letnia, mało eksploatowana wykonana w technologii inwertorowej, pos iada chłodnicę, uchwyt tig chłodzony cieczą, wózek, możliwość spawania pulsacyjnego, wyświetlacz cyfrowy, wydajność : 100%-200A, 60%-250A - OKAZJA!
http://www.multipino.pl/offer104555.html
Spawarka mig puls ESS Thyromig 400A
Profesjonalna spawarka pulsmig niemieckiej firmy ESS model Thyromig 400A, pos iada wbudowaną chłodnicę, uchwyt do spawania chłodzony cieczą, wyświetlacze cyfrowe, możliwość spawania pulsacyjnego (metale kolorowe), komplet okablowania, wydzielony 4-rolkowy podajnik drutu, stan idealny.
http://www.multipino.pl/offer104556.html
Profesjonalna spawarka pulsmig Migatronic 320A
Używana spawarka typu pulsmig duńskiej firmy Migatronic model BDH320, pos iada wydzielony 4-rolkowy 2-silnikowy podajnik drutu, sterowanie cyfrowe, synergia, 27 programów do spawania różnych materiałów, chłodnica, uchwyt spawalniczy chłodzony cieczą, komplet okablowania, stan idealny.
http://www.multipino.pl/offer104557.html
Przyjmę szycie Puławy
Firma zatrudniająca 33 szwaczki, pos iadajaca doświadczenie w szyciu wyrobów z tkanin na exsport (Marina Rinaldi, Max Mara, Erfo, Tatum, Jakpot) przeszyje spodnie, spódnice, sukienki, żakiety, płaszcze. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów, terminowość, solidność.
http://www.multipino.pl/offer114205.html
Chłodnice, sprężarki, agregaty - TANIO
Jesteśmy producentem chłodnic powietrza. W swojej ofercie mamy chłodnice o wydajności od 1 kW. Pos iadamy także nowe i używane sprężarki i agregaty, skraplacze. NAJNIŻSZE CENY w Polsce. Dostępne od ręki.
http://www.multipino.pl/offer198020.html
Serwety
Serweta 85x85. W ofercie pos iadamy 100 wzorów oraz różne rozmiary od malutkich serwetek po duże obrusy 170x320
http://www.multipino.pl/offer336031.html
MIESZALNIK WSTĘGOWY Typ M-01
Mieszalnik wstęgowy typ M-01 przeznaczony jest do mieszania produktów sypkich (granulatów oraz pylistych). Urządzenie zbudowane jest ze stacjonarnego zbiornika o kształcie korytowym, pos adowionego na czteronożnej podstawie. Elementem roboczym mieszalnika jest mieszadło typu dwuwstęgowego. Wał mieszadła ułożyskowany jest na scianach szczytowych zbiornika i uszczelniony obrotowo za pomocą uszczelnień...
http://www.multipino.pl/offer336036.html
MIESZALNIK BĘBNOWY DWUSTOŻKOWY Typ MBS
Mieszalniki bębnowe dwustożkowe przeznaczone są do mieszania produktów sypkich zarówno w pos taci granulatu jak i pylistej (herbaty, zioła, przyprawy, lody proszkowe, itp.). Szczegolnie celowe stosowanie, tego typu mieszalników, jest tam, gdzie zależy nam na zachowaniu struktury rozdrobnienia składników mieszanki. W zależności od wymogów technologicznych bęben mieszalnika może być wewnątrz pusty lub...
http://www.multipino.pl/offer336038.html
reklamówki market, koszulka
Reklamówki z LDP o grubości 50 do 60 mikronów. Bardzo trwałe i wytrzymałe, do pakowania odzieży, butów itp. Pos iadamy też torby papierowe do butików o udżwigu do 20 kg. Wykonujemy nadruki. Zamówienie już od 100 sztuk.
http://www.multipino.pl/offer336049.html
Palety drewniane, Skrzynopalety
Producent pos iada w ciągłej sprzedaży: palety Euro,przemysłowe,jednorazowe oraz skrzyniopalety. Zapraszamy do współpracy.
http://www.multipino.pl/offer4931.html
Palet Euro,przemysłowe,jednorazowe
Producent pos iada w ciągłej sprzedaży opakowania drewniane.
http://www.multipino.pl/offer8627.html
PET - platek ( bezbarwny , zielony , niebieski )
Pos zukuje bardzo dobrej jakosci PET - platek , bezbarwny , zielony , niebieski , z certyfikatem . Co najmniej 100 T miesiecznie.
http://www.multipino.pl/offer18870.html
Folia LDPE
Pos zukuje Foli LDPE czystej , duza ilosc .Powazne oferty.
http://www.multipino.pl/offer18871.html
***UZYWANE ROZDMUCHIWARKI PROD: WLOSKIEJ***
Pos iadamy w sprzedazy maszyny rozdmuchowe od 100ml. do 5 l. Firm: MAGIC, PLASTIBLOW, MECCANOPLASTICA.
http://www.multipino.pl/offer26731.html
*******ABS oryginał*****
ABS oryginał BASF . 22T. Pos iada certyfikat. Cena 5,60 zł/kg
http://www.multipino.pl/offer35001.html
Kupue fiolki 2-5ml
Pos zukuje fiolek (szklanych) o pojemnosci od 2-5ml z korkiem lub zakretka.
http://www.multipino.pl/offer74900.html
Zaprojektujemy i wykonamy formy do tworzyw i gumy
Zaprojektujemy i wykonamy formy do wtrysku tworzyw sztucznych , formy do rozdmuchu i wulkanizacji . Pos iadamy duże doświadczenie w wykonawstwie wykrojników , tłoczników i giętaków do metalu . Zapraszamy do współpracy .
http://www.multipino.pl/offer85714.html
Zakład kaletniczy przyjmie przeszycia
Przyjmiemy przeszycia toreb turystycznych i reklamowych, plecaków i tornistrów, odzieży roboczej z tkanin. Pos iadamy nowoczesny park maszynowy, krojownię oraz własny transport.
http://www.multipino.pl/offer114207.html
Kupię końcówki serii NEXT, JENNYFER,Pimkie itp
Podejmę stałą współpracę z hurtownią która pos iada w stałej ofercie końcówki serii zachodnich marek, najbardziej zależy mi na Jennyfer, Next, Pimkie lub Orsay, Lois-cena brutto za kg ok 65-75zł za kg w zależności od marki. Sprzedaję glównie przez internet, zależy mi na stałych dostawach.
http://www.multipino.pl/offer114231.html
pos zukuję programu AMSwent
pos zukuję programu AMSwent. Proszę o kontakt
http://www.multipino.pl/offer199550.html
Wyników: 49366