logo
Wyników: 3360
Monter instalacji sanitarnych i grzewczych
...mrjob.pl/ . Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb proces u rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
http://www.multipino.pl/offer706451.html
Ukraina.Wspolpraca.Stawy,narybek,produkcja jesiotra,hodowla ryb
... Jesiotr rosyjski, maliok 1200g roczny, 320 zl/kg. Cena do negocyacji od 5 ton. Ikra z plodem,lichinka 6500 zl/kg ~100 tys.szt. Hodowla ryb dostosowana do calego proces u reprodukcji. Staly kontakt z najwiekszymi producentami na rynku ukrainskim,rosyjskim. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow Europart,ul.Oleny...
http://www.multipino.pl/offer706386.html
Praca w Niemczech
...ue@mrjob.pl. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb proces u rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)." Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.mrjob.pl.
http://www.multipino.pl/offer706277.html
Głowica do produkcji desek, profili z kompozytu WPC
... Zajmujemy się również doradztwem w zakresie uruchamiania produkcji. Naszych klientów wspieramy nie tylko w dostawie kompozytów ale także w dostosowaniu istniejących narzędzi i całego proces u produkcyjnego. Oferujemy unikalny wachlarz usług dla naszych klientów: - Wsparcie techniczne – projektujemy i wykonujemy kompletne oprzyrządowanie (głowice, wanny chłodzące, wszelkie potrzebne narzędzia...
http://www.multipino.pl/offer706054.html
Monter fasad aluminiowych, okien oraz drzwi
...mrjob.pl/ Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb proces u rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."
http://www.multipino.pl/offer705895.html
Paliwa hurt
... Ustalone przez Orlen ceny hurtowe są podstawą do tworzenia naszej oferty. Jesteśmy w stanie zapewnić pełne bezpieczeństwo. Unikalny proces obsługi klienta gwarantuje zadowolenie.
http://www.multipino.pl/offer705826.html
Spawacz gazowy w Niemczech
... Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej stronie http://www.mrjob.pl/ Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb proces u rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
http://www.multipino.pl/offer705820.html
Programista frezarek/tokarek CNC w Lauchringen
...mrjob.pl/ Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb proces u rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."
http://www.multipino.pl/offer705765.html
Operator tokarki CNC w Gosheim
...mrjob.pl/ Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb proces u rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."
http://www.multipino.pl/offer705764.html
Elektromonter w Niemczech
...mrjob.pl/ Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb proces u rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)." Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
http://www.multipino.pl/offer705676.html
Suplement Diety BioColostrum.
... Zawartość hormonu wzrostu wpływa też korzystnie na wzmocnienie tkanki chrzęstnej i kostnej , stymulacje proces ów anabolicznych, przyrost komórek mięśniowych bez zwiększania ich objętości. Są to realne korzyści dla organizmu zwłaszcza dla osób uprawiający sport czy kulturystykę. Płyn produkowany tylko i wyłącznie z surowego Colostrum Bovinum. Pozbawiony jest tłuszczu, białek serwatki oraz kazeiny....
http://www.multipino.pl/offer705670.html
autazeszwajcarii
.... Minusem sa stalowe felgi, które poza naturalnym srednim designem, sa z rdzawym nalotem (dla znajacych marke rzecz jasna - Subaru felgi stalowe rdzewieja juz po roku, a tu były jeszcze orginalne kolpaki na fegach, co przyspieszylo proces ich korozji) Serdecznie zapraszam, oferta atrakcyjna, bo auto bezwypadkowe.
http://www.multipino.pl/offer705571.html
Szlifierz, Polernik (elektropolerowanie), Galwanizer
... roztworu do galwanizacji, - obliczanie zapotrzebowania na chemikalia i metale oraz obliczanie czasu jaki zajmuje wykonanie, - planowanie pracy oraz przekazywanie gotowych elementów do dalszych proces ów, - pokrywanie powierzchni metalowych, obróbka metali oraz monitorowanie tych proces ów, Od Kandydata oczekujemy: - Wykształcenia zawodowego, technicznego, -..Znajomości języka niemieckiego,...
http://www.multipino.pl/offer705562.html
Operator maszyn i urządzeń do obróbki metali (tokarka CNC)
...mrjob.pl/ Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb proces u rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."
http://www.multipino.pl/offer705561.html
linia do regranulacji Gamma Meccanica GM 125- SPRZEDAM !
... Stół wibracyjny 6. Kompletna szafa sterownicza oraz kokpit LCD do sterowania zewnętrznego 7. Wydajność 550 - 650 kg/h Nad całością proces u czuwa program komputerowy Moc zainstalowana około 420 kW Rok produkcji 2006 W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji 668 431 330
http://www.multipino.pl/offer705558.html
Pakowanie sprzętu komputerowego - Londyn
...recruitment@gmail.com “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji proces u rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.
http://www.multipino.pl/offer705540.html
Pionowe, 5-osiowe centrum obróbcze DMG 75 VL
... Obróbka CNC pozwala na szybkie, precyzyjne, i wysoce powtarzalne wykonanie często bardzo złożonych kształtów. Typowy proces skomputeryzowanego wytwarzania przedmiotu składa się z faz CAD (projekt), CAM (przetworzenie projektu na plan sterowania maszyn) i CNC (właściwe wykonanie).Tokarki CNC są przeznaczone do obróbki powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Mają możliwość toczenia stożków, wykonywania...
http://www.multipino.pl/offer705484.html
Ocieplenie poddasza pianka poliuretanowa LALLAFOM (4820952130)
... Temperatury na powierzchni dachu osiągają w letnim słońcu nawet 60 stopni C. Temperatura wkracza do wewnątrz poddasza na wskutek sekwencji proces ów. Energia słoneczna nagrzewa poszycie. Gorące elementy poszycia przekazują zakumulowaną energię w nakładających się na siebie proces ach kondukcji, konwekcji i promieniowania. SealGuardŽ 500 redukuje transfer temperatury powierzchniowej o 23 stopnie...
http://www.multipino.pl/offer705404.html
Ślusarz- Spawacz- okolice Stuttgartu
...mrjob.pl/. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb proces u rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
http://www.multipino.pl/offer705367.html
Przewijarki do foli stretch , pre-stretch
.... zawór pneumatyczny oscylujący i siłownik pneumatyczny jako element wykonawczy), - Bezstopniowa przekładnia BERGES do napędu rolek rozciągających. - Sterowanie za pomocą panelu dotykowego. - Parametry realizacji proces u przewijania z rozciąganiem ustawiane na pulpicie: Długość zadana [m] - parametr wskazujący o ilość foli jaka zostanie nawinięta na gilzę. Prędkość zadana [m/s] - prędkość z jaką...
http://www.multipino.pl/offer705323.html
Wyników: 3360